Arbatos gėrimo ceremonija

namelisČia no ju arba Sado

 

Arbatos gėrimo ceremonija – Zen Budizmo filosofijos dalis, kuri mus moko, kad materialus pasaulis atskiria mus nuo pačių vertingiausių turtų, ką turime – natūralumo, paprastumo, savęs pažinimo.

Arbatos gėrimo filosofiją sukūrė Sen no Rikyu 1521-1591 metais.

 

 

 

 

 

 

 

 

veduokleHarmoninga rytietiška aplinka padės Jums atsipalaiduoti, tušo paveikslas ir minimalistinė gėlių puokštelė tokonomoje (garbingiausioje patalpos vietoje), verdančio vandens garsai atgaivins pojūčius, o aksominės žalumos arbatos gurkšnis iš japoniškos pialos prašviesins mintis, suteiks energijos.

 

 

 

 

 

 

geisa_rePrograma:

 

  • Paskaita apie arbatos gėrimo ceremoniją ir filosofiją (arbatos namelis, arbatos kelio principai ir vertybės, ceremonijoje naudojamų priemonių pristatymas (arbatos gaminimo reikmenys, kaligrafijos paveiksliukas, ikebana, kimono, saldumynai.. )
  • Arbatos gėrimo ceremonija (kiekvieną kartą unikali (-ICHI-GO ICHI-E  -vieną kart gyvenime tokia akimirka) būtent Jums skirta arbatos gėrimo ceremonija. Bus demonstruojamas arbatos ruošimas, reikmenų išvalymo ceremonija, parodoma, kaip priimti kiekvienam individualiai pagamintą arbatą, kaip laikyti pialą, kaip gerti arbatą, kada valgyti saldumynus, kaip padėkoti už arbatą, kaip apžiūrėti pialą... )
  • Galėsite patys pabandyti išplakti žaliosios arbatos miltelius su bambukine šluotele
geisa_re